Spotkanie Jesienne Nadole 2015

Prawie stu absolwentów i sympatyków LO „Sobieskiego” spotkało się w dniu 26 września w „Stolemowej Grocie” w Nadolu na tradycyjnym już jesiennym spotkaniu.

Integrowali się absolwenci różnych maturalnych roczników, m.in.:
– Szacowni Maturzyści Matura 1964 oraz absolwenci urodzeni w 1964 r.,
– Wychowankowie roczników Matura 1980 i Matura 1985, którzy świętowali jubileusz swojej matury,
– byli Uczniowie, przybyli z różnych zakątków kraju (np. z Ełku) i świata (np. z Niemiec), którzy szkołę ukończyli w latach 1971, 1974 i 1978 …

Jak zawsze suto zastawione stoły sprzyjały dzieleniu się wspomnieniami z  licealnych czasów, które perłowi absolwenci przywoływali w towarzystwie swojego wychowawcy prof. Jerzego Kalfa.

Oryginalna budowla – kamienna grota, zapewniała obecnym identyczną temperaturę zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczenia, co sprzyjało dużej aktywności absolwentów na tanecznym parkiecie. Jednocześnie świetna muzyka, serwowana przez DJ Malko, porywała do zabawy.

Dziękujemy koleżankom Jance Leonarczyk, Wandzie Kubiaczyk i Ani Kunz za współorganizację spotkania.

Do zobaczenia w dniu 23 stycznia 2016 r. na Balu Absolwenta!