XIII Bal Absolwenta – Jurata 2013

Dwie „13” dały się we znaki organizatorom, którzy długo czekali na deklaracje uczestników balu, ale pecha ostatecznie nie przyniosły.

Pierwsi goście zawitali w progach hotelu „Lido” w Juracie już we wczesnych godzinach popołudniowych, ostatni przybyli tuż przed rozpoczęciem zabawy, wprost ze stoku narciarskiego w Livigno.

Zespół muzyczny „FOR SALE” grał tak znakomicie, że o godzinie czwartej nad ranem parkiet taneczny nadal był pełen tancerzy!

W roli licytatora na tegorocznym balu wystąpił Jarek Grzymała. Jego działania były tak skuteczne, tak przekonujące, że trzy ścienne kalendarze Stowarzyszenia Absolwentów zostały zlicytowane na kwotę, która przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów tego charytatywnego balu.

Uczestniczący w karnawałowej zabawie absolwenci „Sobieskiego” i jego sympatycy otrzymali folder „10+5 lat Stowarzyszenia Absolwentów”, wydany z okazji 15-lecia istnienia SALO.

Podczas tegorocznego balu nie odbyły się wybory pary królewskiej (choć nowe korony zostały odlane) i dlatego w 2013 roku panują nam nadal królowa Władysława i król Janusz, którym nie straszny rok z „13” w  tle.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę, która służy integracji absolwentów i przyjaciół „Sobieskiego” oraz przynosi wymierne korzyści uczniom naszej kochanej od lat szkoły.