Jesienne Spotkania Absolwentów – Rzucewo 2005

7 października odbyło się kolejne spotkanie najwierniejszych Absolwentów Sobieskiego, tym razem w samym zamku króla Jana III w Rzucewie.

Nad malowniczą Zatokę Pucką przybyło 77 gości, których organizatorzy przywitali w królewskich ogrodach gorącą herbatką i kiełbaską.

W salonach czekały przystrojone stoły, a dźwięk fortepianu wabił spragnionych dalszych uciech.

Zabawa była przednia, nikt nie opuścił zamku przed świtem.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za podtrzymywanie tradycji Stowarzyszenia i zapraszamy na bal karnawałowy.

Przypominamy, ze jako jedyne stowarzyszenie działające przy szkole jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Możemy więc bez żadnego uszczerbku dla własnego budżetu przekazać 1% na konto Stowarzyszenia, zmniejszając tym samym kwotę podatku z korzyścią dla szkoły.

Zbliża się 150 rocznica powstania szkoły, więc każda przekazana złotówka pozwoli na właściwą oprawę tego święta.