Bal Absolwenta – Władysławowo 2017

XVII Karnawałowy Bal z udziałem absolwentów i sympatyków szkoły przeszedł już do historii. Bawiliśmy się w hotelu Pekin we Władysławowie w karnawałową noc z 18 na19 lutego 2017 r.

Pierwsi uczestnicy spotkania przybyli już wczesnym popołudniem, by skorzystać z nadmorskich spacerów, kąpieli i sauny w budynku hotelu oraz proponowanych przez hotel Pekin zabiegów SPA. Integracja uczestników spotkania rozpoczęła się już przed balem, podczas stającego się już balową tradycją, „beeforka”.

Godzina 20.00 to, tradycyjnie już, godzina uroczystej kolacji rozpoczynającej karnawałową zabawę. Serwowane dania kuchni chińskiej jednych zachwyciły, drugich zaskoczyły… ;), natomiast taneczna muzyka lat …dziesiątych porwała wszystkich do tańca.

Podczas licytacji, która towarzyszy każdej karnawałowej zabawie absolwentów „Sobieskiego”, uczestnicy zgodnie z hasłem licytujących „otwórzcie serca i portfele” nie oszczędzali w hojności na zorganizowanie działalności pozalekcyjnej uczniom I LO w Wejherowie.

Miłą niespodzianką dla kol. Lucyny było świętowanie jubileuszu Jej urodzin. Nie zapomniał o nim kolega ze wspólnej ławy, który zadbał o piękne kwiaty i o urodzinowy tort.

Ostatnia grupa tancerzy opuściła parkiet około godziny czwartej nad ranem, a już od godziny dziewiątej w dobrym zdrowiu i jeszcze lepszych humorach uczestnicy spotkania podczas śniadania kontynuowali rozmowy i wspomnienia …

Czas niedzielnego poranka i południa wykorzystany był również na aktywność fizyczną na basenie, tradycyjny spacer oraz nordic walking.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i wspaniałą zabawę! Szczególne podziękowania kierujemy do DJ Brzozy za kreatywne prowadzenie licytacji, Bożeny, Hani, Andrzeja, Piotra, Jacka za wytrwałość i skuteczność w licytowaniu, Edyty, Stasi, Waldka oraz przedstawiciela hotelu „Pekin” za darowanie przedmiotów na potrzeby licytacji.