Bal Absolwenta – VIS Jastrzębia Góra 2005

Dnia 29 stycznia odbył się 5 Bal Absolwentów LO im. Jana III Sobieskiego w Wejherowie.

Znaczna grupa uczestników spotkała się w budynku szkoły, mając okazję odwiedzić przyjazne mury, a następnie udała się autokarem, sponsorowanym przez jednego z Absolwentów, do gościnnego hotelu Vis w Jastrzębiej Górze. Na balowej sali Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów oraz dyrektor liceum przywitali wszystkich przybyłych (ponad 150 osób).

Przewodniczący zarządu Ryszard Kaczyński poinformował gości o uzyskaniu przez Stowarzyszenie statusu organizacji pożytku publicznego, co zapewnia sponsorom ulgę podatkową.

Na jubileuszowym balu wyjątkowo nie prowadzono aukcji i kwesty na rzecz szkoły, lecz zorganizowano konkursowe niespodzianki z atrakcyjnymi nagrodami.

Spotkania Absolwentów cieszą się coraz większym uznaniem. Dyrekcja liceum dziękuje uczestnikom wszystkich imprez Stowarzyszenia jako hojnym sponsorom szkoły.