Bal Absolwenta 2010 w Juracie

6 lutego 2010 roku odbył się X Bal Absolwenta Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego w Wejherowie.
Na jubileuszowy bal, byli uczniowie „Sobieskiego” oraz sympatycy naszej szkoły przyjechali z kraju i zagranicy.
Przybyłych gości powitała w progach hotelu „Lido” Marzena Skrzynecka – prezes Stowarzyszenia Absolwentów. Bal został uroczyście otwarty przez Bożenę Conradi – dyrektor Szkoły, której towarzyszyli przedstawiciele Zarządu SALO.
O oprawę muzyczną balu zadbał Piotr Brzoskowski (absolwent rocznik ’83), który do białego rana miksował utwory muzyczne, dbając zarówno o wysoki poziom utworów, jak i decybeli. Organizatorzy spotkania przygotowali dla uczestników loterię fantową oraz konkurs tańca towarzyskiego. Ostatni los loterii został zlicytowany, jak zawsze brawurowo, przez Jacka Nurzyńskiego. Konkurs taneczny wygrała para sympatyków „Sobieskiego”: Elżbieta i Marek, będą oni honorowymi gośćmi Jesiennego Spotkania Absolwentów 2010.
Po śniadaniu, drugiego dnia spotkania, goście tradycyjnie udali się na spacer, w czasie którego podziwiali uroki zimowego, nadmorskiego krajobrazu.
Do zobaczenia na spotkaniu jesiennym!