Pożegnanie absolwentów 2012

27 kwietnia rocznik absolwentów ´2012 opuścił mury „Sobieskiego”.

W czasie uroczystego pożegnania naszych młodych Koleżanek i Kolegów wręczone zostały „Nagrody Stowarzyszenia” byłym już uczniom liceum, którzy swoją postawą i działalnością rozsławiali imię Szkoły w kraju. Nagrody otrzymali laureaci i finaliści ogólnopolskich olimpiad i konkursów przedmiotowych oraz konkursów artystycznych.

Gratulujemy serdecznie:
Karolowi Faehnrich – ogromu wiedzy z geografii,
Robertowi Kowalewskiemu – nadzwyczajnej wiedzy z fizyki,
Adamowi Lubockiemu – fantastycznej znajomości historii średniowiecza,
Monice Lidzbarskiej – nadzwyczajnych umiejętności z zakresu języka kaszubskiego,
Elizie Ciszewskiej i Przemysławowi Kulwińskiemu niezwykłej wiedzy i umiejętności reżyserskich,
Sławinie Breza, Sandrze Drzymalskiej i Monice Płomin wybitnego kunsztu aktorskiego.Gratulujemy także aktorom teatru „Prawie Lucki”: Wojciechowi Konkol, Filipowi Budnikowi, Maciejowi Blaszke, Monice Krzemińskiej, Natalii Gruba, Dominice Pęczak, Krzysztofowi Bojarskiemu, Radkowi Radzikowskiemu, Michałowi Marcinkiewiczowi, którzy są współautorami ogólnopolskich sukcesów naszego szkolnego teatru.

Wszystkim tegorocznym absolwentom życzymy sukcesów w studenckiej karierze i zachęcamy do działalności w Stowarzyszeniu.

Zobacz również