Pożegnanie absolwentów 2011

29 kwietnia 2011 r. w obecności rodziców, nauczycieli i uczniów klas młodszych odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów Liceum.

W czasie uroczystości wręczone zostały „Nagrody Stowarzyszenia”, które otrzymali Karolina Osowska, laureatka XLI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego oraz Adam Jankowski, finalista XXIII Olimpiady Filozoficznej.

„Nagrody Stowarzyszenia” przyznawane są corocznie tym absolwentom, którzy, jako uczniowie swoją postawą i działalnością pozalekcyjną, godnie reprezentowali Szkolę i przyczynili się do rozsławiania imienia Liceum w kraju.

Karolinie i Adamowi gratulujemy tego szczególnego wyróżnienia!

Koleżanki Absolwentki i Kolegów Absolwentów gorąco zachęcamy do działalności na rzecz Szkoły w ramach Stowarzyszenia Absolwentów LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Wejherowie.

Zobacz również