Nagrody SALO dla absolwentów liceum 2016

29 kwietnia przedstawicielki Zarządu Stowarzyszenia, Marzena Skrzynecka oraz Ksenia Nowicka, uczestniczyły w uroczystości pożegnania uczniów Liceum, którzy ukończyli naukę i w dniu 4 maja przystąpią do pierwszego z egzaminów maturalnych tegorocznej matury. Podczas uroczystości wręczone zostały nagrody Stowarzyszenia tym absolwentom, którzy podczas trzyletniej edukacji sławili imię Szkoły i uzyskali tytuł laureata lub finalisty ogólnopolskich konkursów artystycznych bądź przedmiotowych.

Nagrodzeni zostali: Szymon Rudźko – finalista Olimpiady Filozoficznej, Wiktoria Pieper – finalistka Olimpiady Wiedzy o Mediach, Klaudia Szmidt – lauteratka konkursów wokalnych, Angelika Grubba i Anna Bonk – mistrzynie mówienia i pisania w języku kaszubskim oraz aktorzy teatru „Prawie Lucki” – Julia Lewańczyk, Angelika Grubba, Dorota Detlaff, Paula Krzemińska, Jakub Korthals.

Zobacz również